HH Recruitment (www.HH.ge) ეძებს კანდიდატს, პროექტ მენეჯერის პოზიციაზე თბილისში, უსაფრთხოების სისტემების ერთ-ერთი კომპანიიისთვის.
ძირითადი მოთხოვნები:
დამატებითი ინფორმაცია:
დაინტერესების შემთხვევაში, გთხოვთ, გამოეხმაუროთ აღნიშნულ ვაკანსიას “APPLY” ღილაკზე დაჭერით.
- მოსალოდნელი პროექტების განხილვა და პირველადი ინფორმაციის მიღება პროექტის განხორციელების გეგმის შესამუშავებლად;
- პროექტის განხორციელების გეგმის დამუშავება, საჭირო შიდა და გარე რესურსების დაგეგმარება, დეტალური ვადების განსაზღვრა;
- პროექტის შესახებ ინფორმაციისა და კონტაქტების გადმობარება შესაბამის ექაუნთ მენეჯერისგან - ინფორმაციის მიღება, კლიენტის წარმომადგენლების გაცნობა, გეგმების შეთანხმება და ა.შ;
- პროექტის სამუშაო გუნდის ფორმირება, მათი ინფორმირება და თითოეული თანამშრომლისთვის დეტალური დავალებების გადანაწილება;
- პროექტის განხორციელებისთვის საჭირო შესყიდვების დროულად შეძენისა და მობილიზაციის ინიცირება და მარაგების კონტროლი;
- ქვეკონტრაქტორების შერჩევაში მონაწილეობა და ჩართვა პროექტის სამუშაოებში, კოორდინაცია და შეფასება;
- პროექტის სამოქმედო გეგმის მიხედვით პროცესების წარმართვა პროექტის განსაზღვრული ვადების შესაბამისად - ობიექტზე ინვენტარის მობილიზაციის, კონკრეტული სამუშაოს შესრულების, სამუშაო ძალის ჩართვის და ა.შ
- პროექტის ყველაზე კრიტიკულ ეტაპებზე სამუშაოებში დამატებითი ძალების მობილიზება, დამკვეთის სწორი ჩართულობის უზრუნველყოფა და რისკების პრევენცია;
- პროექტის განხორციელების გეგმების შესრულების მოსალოდნელი გადახრების პრევენცია და რეაგირების ნაბიჯების დაგეგმვა;
- მიმდინარე სამუშაო პროცესების მონიტორინგის დროს აღმოჩენილი ხარვეზების შესახებ პროექტების მართვის/ კლიენტების კმაყოფილების ხელმძღვანელის ინფორმირება, მათ შორის ხარისხის კონტროლის ერთეულის მიერ გამოვლენილი ხარვეზების დეტალური შესწავლა და რეაგირების ნაბიჯების დაგეგმვ
- ყველა საჭირო დოკუმენტაციის წარმოება პროექტის დაწყებიდან დასრულებამდე;
- დამკვეთის მიერ შესასრულებელი სამუშაოების წარმართვის პროცესში წარმოქმნილი შეფერხებების შესახებ დამკვეთის ინფორმირება და შეთანხმება პროექტის გეგმის ცვლილებაზე;
- დადგენილი მომსახურებისა და კომუნიკაციის სტანდარტების მიხედვით კლიენტების მომსახურება;
- ვეზირის კლიენტების კმაყოფილება/ უკმაყოფილების შესახებ ინფორმაციის მოგროვება და საჭიროებისამებრ მომსახურებაში ცვლილებების შეტანის ინიცირება;
- პროექტის დასრულების შემდგომ კლიენტთან პერიოდული უკუკავშირის განხორციელება და კმაყოფილების მოკითხვა;
- არსებული კლიენტებისგან ექსპლუატაციის სერვისის მიწოდების საჭიროებების დროული გამოვლენა, დაგეგმვა და განხორციელება მაღალი ხარისხით;
- პროექტების დაგეგმვისა და მართვის მეთოდოლოგიის განვითარების ინიციატივების დაყენება და ცვლილებების დანერგვა საქმიანობაში;
- ცვლილებების ინიცირება გაყიდვების მიდგომებში, პროდუქტებში, სერვისებში, კომპეტენციებსა და სხვა მიმართულებით, რაც გაზრდის კლიენტების კმაყოფილებას ვეზირის მომსახურებით;
- უმაღლესი განათლება, სასურველია ტექნიკური (ინჟინერია, ფიზიკა, მათემატიკა, ელექტრონიკა, კავშირგაბმულობა, პროგრამირება, კომპიუტერული მეცნიერებები) მიმართულებით;
- აუცილებელია პროექტ მენეჯერის პოზიციაზე მუშაობის მინიმუმ 2 წლიანი გამოცდილება, უსაფრთხოების სისტემებში, BMS, ან მსგავს სფეროში;
- სასურველია B კატეგორიის მართვის მოწმობა;
- MS Office;
- სასურველია MS Project-ის ცოდნა;
- აუცილებელია ინგლისური ენის კარგად ცოდნა;
- 5 სამუშაო დღე (10:00-18:00);
- სამედიცინო დაზღვევა;
- სატელეფონო ლიმიტი;
- Fitpass;